»          V ďalekej Číne nás neustále prekvapujú nájme tým že prichádzajú nové značky ktoré vyrábajú smartphoni. Niet ani divu, keď smartphoni sú na trhu najpredávanejšie a v dnešnej dobe majú smartphoni takmer každý. Pri tomto výrobcovi však nevieme či pôjde o smartphon od Microsoftu ktorý sa vyrába v Číne alebo pôjde o čisto Čínsky produkt. Jedno je však isté. Ponúka nám smartphon ktorý má meno Surface Phone. Možno to vyznie trochu neobyčajne ale tento výrobca má niečo do seba.

telefon
 
·         Smartphon dostáva celokovové telo s 5,7 Amolet  displejom ktorý je na prvý pohľad veľmi pekný a elegantné prepracovaný. Zaujímavý bude aj procesor Qualcomm Snapdragon 835, ktorý ponúkne 6 Giga operačnej pamäte RAM s vnútornou pamäťou 128 a 256 Giga čo je pre náročnejšieho používateľ množstvo miesta pre aplikácie a hry. Otáznik však visí nad tým či pôjde o smartphon ktorý sa bude nabíjať bezdrôtovo keďže má celo kovové telo. Dobrou správou by malo byť že ponúka fotoaparát ktorý by mal byť výkony. Typujem že môže mať až 22 megapixelov avšak skutočne rozlíšenie nie je zatiaľ známe. Avšak jedno je isté. Nájdeme na tomto smartphone aj čítačku odtlačkov ktoré je vstavaná priamo do displeja zariadenia , čo by malo byť pozitívom pre tých ktorý chcú rýchlejšie odomknúť zariadenie.

iphone
 
Ø  Na trhu máme širokú ponuku smartphonou a sám som zvedavý či sa tento smartphon ujme na našom trhu. Nie je však známa aká bude cena za toto zariadenie a nebudem ani typovať. Tento smartphon má nedupané parametre ktoré ocení každý nároční používateľ , a za kvalitný smartphon si dá priplatiť aj o niekoľko desiatok viac. Uvidíme  čo nám tento smartphon ešte ponúkne, a hlavne som zvedavý na fotoaparát o ktorom nie je známe či bude ponúka viac ako konkurencia., Uvidíme či bude  ponúkať ďalšie  funkcie , ktoré potešia zákazníkov tento značky. Samozrejme že o tomto smartphone a ďalších zariadeniach tejto značky Vás budeme ešte informovať. 

Nový čínsky výrobca smartphonou
Ohodnoťte příspěvek