Ak je vašou prioritou moderne prevedená domácnosť alebo skrátka moderný interiér, existuje jeden všeobecný tip. Tento efekt dosiahnete, pokiaľ sa budete orientovať na sklenený materiál a prvky, ktoré sú z neho vyrobené.
Biele dvere otvorené, modrá stena, miestnosť
Nie, dnes už nevravíme len o zrkadlách či oknách, ale takisto o sklenených zábradliach, dverách, deliacich https://www.mojandroid.sk/google-pixel-2-videorecenzia/ stenách,… atď. Skrátka bežné praktické prvky sú v súčasnosti dostupné v sklenenom prevedení a ich vizuálny vplyv na interiér je dokonalý. Nezaostáva však ani ich funkčná stránka. Za zmienku stoja predovšetkým sklenené dvere, ktoré sú z tejto kategórie asi najznámejšie a tešia sa rastúcej popularite už nielen v komerčných či verejných priestoroch, ale tiež v bežných domácnostiach. Predovšetkým však tých, ktoré uprednostňujú modernejšie prevedenie svojho interiéru.
5 bielych dverí vedľa seba v interiéri
Okrem prvotnej vizuálnej stránky a elegancie však miestnosti doprajú ďalšie pozitívne stránky, pričom k tým prioritným sa radí hlavne schopnosť prepúšťať svetlo, čím sa postarajú o dostatočný prísun prirodzeného svetla v danej izbe. Vyhnete sa tak tmavým priestorom, miestnosti budú viditeľne oddelené, avšak osvetlené a istým spôsobom viac odvzdušnené než v prípade, ak by sa použil variant dverí z iného materiálu. V prípade skla je takisto potrebné pripomenúť známu vlastnosť- optické zväčšovanie. V našom prípade tak vravíme o optickom rozšírení konkrétnej miestnosti.
Náčrt miestnosti, interiér, architektúra, modré steny, dvere
Ale čo odolnostná stránka?
V súčasnosti sa typ celosklenených dverí vyrába z tkzv kaleného skla, ktoré je chránené voči bežným nárazom a oproti klasickému sklu je tak niekoľkonásobne odolnejšie. Výroba podlieha prísnym bezpečnostným normám a výsledkom je  forma týchto dverí zlúčiteľná s pravidelným a bezpečným využitím v domácnostiach, ako aj verejných budovách.
·         Sklo je dokonca oproti drevu odolnejšie z pohľadu mechanického poškodenia, respektíve menej sa opotrebováva. Takisto je dokonale odolné voči výparom či vode, čiže umiestnenie týchto dverí je takisto vhodné do priestorov kúpeľne.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup