1.SOM TLSTÁ. Väčšina žien si počas nakupovania uvedomí že pribrala alebo teda to, že ich telo nevyzerá tak, ako by samy chceli. Nespôsobuje to svetlo alebo umiestnenie zrkadla v obchode – to majú práveže veľmi dobre vymyslené, aby si zákazník daný kus oblečenia kúpil. Na zistenie prichádza vtedy, keď sa pokúšame nasúkať do čísla, ktoré sme si mysleli, že nám sadne ako uliate. No opak je pravdou.

hubnutí.jpg
 
2.VŠETKO JE DRAHÉ. Konečne vám prišla výplata a sľúbili ste si za odmenu nejaký darček. Vydali ste sa na nákup, no keď ste pozreli na štítok s cenovkou, prešla vás chuť. Ešte pár hodín ste chodili po nákupnom centre, no na konci odchádzate s prázdnymi rukami a frázou “veď ja nič nepotrebujem”. Klasika.
 
3.ČO TÍ ĽUDIA STÁLE NAKUPUJÚ? Určite sa vám nestalo, že by ste sa v obchode ocitli samy a nikoho nestretli. Denne sa po nich popreháňa tisíce ľudí. Stretnete babku, dedka, tetu, uja, známych no aj neznámych ľudí. Hlavou sa vám motá myšlienka, prečo sa ľudia radšej nevyberú na prechádzku do prírody ale trávia voľný čas kupovaním vecí. Takže ak chcete stretnúť blízkych, šup do nákupného centra.
 
4.UROBILA SOM JEJ NIEČO? Zachmúrené predavačky snáď pozná každý. Zákazník odchádza z obchodu s pocitom viny, že si niečo kúpil. A to ani nehovorím s akou malou dušičkou si pýtame iné číslo, ak nám to predošlé nesedelo. Kde sa stratilo heslo “náš zákazník, náš pán” ???
 

tíseň.jpg

5.NEMAJÚ MOJU VEĽKOSŤ. Prehrabávate sa vešiačikmi s oblečením, no ani na jednom nevidíte svoju veľkosť. Všetky sú tam, okrem tej vašej. Poprosíte predavačku o  topánku s vašim číslom, no tá je už vypredaná. To sa dalo čakať.
 
Toto je súhrn 5 vecí, ktoré sa stali určite každej žene a možno postretli aj mužov. Vedia poriadne vytočiť a takmer vyhnať zákazníka z obchodu. Človek nemá ani najmenšiu chuť sa tam vracať. Tak čo, kedy ideme nakupovať?