Možností je podobne ako vo všetko viacero. Na internetových stránkach s inzerciou práce nájdete obrovské množstvo ponúk na prácu z domu, ale je potrebné si veľmi dobre uvedomiť, ktoré ponuky sú naozaj seriózne. Keď vám niekto ponúkne neuveriteľný zárobok za rekordne krátky čas alebo dokonca žiada, aby ste vopred zaplatili za preškolenie, mala by vám v hlave začať blikať kontrolka, že tu asi nebude všetko v poriadku. Takýmto ponukám práce sa preto zďaleka vyhnite, aby ste potom neboli zbytočne sklamaný.

klávesnice

Existuje ale veľa možností, ktoré môžete využiť:
·         vypĺňanie ankiet a dotazníkov – zaregistrovať sa a vyplniť dotazníky či ankety je asi najjednoduchším spôsobom privyrobenia si. Odmenou sú body, ktoré si môžete premeniť na peniaze či rôzne nákupné poukážky. Nezarobíte obrovské sumy, ale všetko je lepšie ako nič.

hračky

·         copywriting či copyediting – ak vás baví písanie, či prepisovanie rôznych článkov, oprava gramatiky či štylistiky, určite je pre vás tento spôsob ten pravý. Či už budete písať pre rôzne magazíny či internetové stránky alebo opravovať odborné texty, určite je to tá správna cesta.
·         administratívne práce a účtovníctvo – ak máte potrebné vzdelanie, sú tieto možnosti pre vás určite otvorené
·         prekladateľstvo – pre milovníkov cudzích jazykov je prekladateľstvo skvelou príležitosťou privyrobenia si

·         spravovanie e-shopu či stránok na sociálnych sieťach – ponúk práce pre rôzne e-shopy a sociálne siete je naozaj dosť, preto si stačí vybrať to, čo vám najviac vyhovuje a čomu ste ochotný venovať svoj čas.
·         kreatívne práce – ak ste kreatívny a máte šikovné ruky, môžete si zarobiť pekné peniaze aj výrobou a predajom handmade výrobkov. Treba mať len nápad a s chuťou sa pustiť do práce.

peníze

·         doučovanie – skvelá možnosť nielen pre učiteľov
Každé euro v peňaženke určite poteší, len treba preň niečo urobiť. Na privyrobenie si je naozaj veľa možností, len si treba nájsť to pravé.