Ani pri podnikaní nezabúdajte na veľmi dôležitú činnosť, akou je upratovanie priestorov. Je síce bežnou rutinou, ale neodmysliteľne patrí k bodom, ktoré je potrebné mať zabezpečené. Upratovanie firiem a kancelárií môže byť celkom časovo náročné, najmä pri väčších priestoroch.No a povedzme si úprimne, kto už má dnes čas utierať prach a vysávať koberce vo firme?

Ideálnym praktickým riešením je prenechať túto pravidelnú činnosť profesionálnej upratovacej firme, ktorá zabezpečí všetky potrebné upratovacie služby, aké si len budete želať a aké skutočne aj potrebujete. Čistota pracovného priestoru je krásnou a profesionálnou vizitkou každej agentúry, firmy, ale aj súkromnej kancelárie, či výrobnej haly. Tak prečo s tým nezačať hneď ?

kancelárske priestory

Kde takúto profesionálnu upratovaciu firmu nájdem ?

Ak ste z východného Slovenska, z Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku alebo okolia, odpoveď je naozaj veľmi jednoduchá! Stačí kliknúť sem na náš web. Upratovacia firma Grant vám rada predloží cenník upratovacích služieb https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ podľa vašej potreby na osobnom stretnutí. Určite si nájdite naň čas. Spolu jednoznačne preberiete riešenia konkrétne vhodné pre vás a oceníte osobný prístup ku každému klientovi.

upratovanie, umyvanie skla

Aké služby si môžem objednať?

Upratovanie je jedna z činností, ktorú treba zabezpečovať naozaj stále a pravidelne. Preto súčasťou pravidelných upratovacích služieb vo firme Grant je bežné upratovanie ako napríklad vysávanie, umývanie podláh, vysýpanie a umytie odpadkových košov, upratovanie a čistenie kuchynky a spotrebičov, umývanie a čistenie skiel a sklenených tabúľ, leštenie nábytku, upratovanie sociálnych zariadení a doplňovanie mydiel, toaletného papiera, osviežovačov, utieranie vypínačov svietidiel a podobne.

V prípade potreby vie firma zabezpečiť aj hĺbkové vyčistenie kobercov, čalúneného nábytku, umytie okien a podobne.