Tantrická masáž je akýmsi spojením uvoľňujúcej relaxačnej másaže so starovekou náukou a rituálom, kde dominuje viera, že ľudské telo a myseľ sa dá liečiť prostredníctvom dotykov a odovzdávaním životnej energie. Dodávateľom životnej sily je v tomto prípade tantra masér/ka, čo musí prejsť potrebným školením a pochopiť skutočný význam tantry.

Celkový postup sa však nedá presne zaškatuľkovať a definovať presné postupy. Pretože každý kvalitný tantrický salón a jeho personál by mal mať svoj vlastný „recept“ a originálnu techniku, vďaka ktorej bude zážitok v konkrétnom salóne špecifický. Je to niečo ako tajomstvo každého podniku. Sú však body a pravidlá, ktoré by sa mali zhodovať všade.O aký zážitok vás teda obohatia masáže v našom hlavnom meste a tantra massage Bratislavatantra.sk?

žena, tvár

Základom sú čisté priestory, príjemná atmosféra a podmienky prispôsobené na relax. Prioritou je takisto dostatočné súkromie, relaxačná hudba v pozadí a úvodný kúpeľ (z komfortných a hlavne hygienických dôvodov).

Cieľom je zo začiatku to, aby z návštevníka opadlo možné napätie či nervozita. Konkrétnu masáž si totiž dokáže vychutnať ideálne v situácii, ak nechá všetky obavy ako aj súkromné starosti „za dverami“. Takisto si môže vybrať z bohatej ponuky praktík, kedy voľbu pre začiatočníkov najlepšie reprezentuje „classic tantra“ a tí skúsenejší môžu skúsiť o niečo intenzívnejší pôžitok napr. vo forme „body to body“.

  • Teda ponuka salónu a konkrétnych techník sa líši svojou intenzitou. Pri klasickej technike sa používajú senzuálne dotyky rúk, v inom prípade masérka používa svoje celé telo.

masážne sviečky

Voľbu intenzity si vyberie a reguluje sám zákazník do miery, ktorá mu je komfortná. Ešte pred tým, než sa ponorí do toho najlepšieho deja ho čaká úvodný rituál „namaste“.Ten ho dokáže na celý priebeh pripraviť, a to emočne ako aj fyzicky. O všetko sa pritom postará zvolená masérka. Od úplného začiatku až do uvoľňujúceho konca.