Poznáte ten pocit, keď sa jedného rána len tak zobudíte a zistíte, že svoj byt doslova neznášate? Môže sa to stať zo dňa na deň a úplne bez príčiny. Ja som neverila, že sa mi také niečo môže prihodiť, ale stalo sa to. Jednoducho som ráno otvorila oči, porozhliadala som sa okolo seba a zatúžila som sa odsťahovať. Najprv som si myslela, že je to priestor, v ktorom žijem. No prišla som na to, že je to jeho vybavenie! Už ma unavuje, že žijem neustále v byte, v ktorom sa vôbec nič nemení. Veď som si nekúpila ani nové lampy a dokonca ani žiadny nový obraz. Tak som sa rozhodla, že s tým musím jednoznačne niečo urobiť. Nemôžem to predsa nechať len tak, veď to je smiešne, aby som sa necítila dobre na mieste, ktoré už roky nazývam svojím domovom no nie?

balkon

Problém nastal v tom, že mám naozaj problém k niečomu sa dostať. Keď mám niečo urobiť, stále to odkladám na poslednú chvíľu. A keďže s prerábaním som bola odkázaná len sama na seba a taktiež som to sľúbila len sama sebe, nebola som tým nikomu zaviazaná. Čiže som si to mohla dovoliť odkladať naozaj dlho. Jedného dňa som sa ale vážne nahnevala. Tento raz už sama na seba. Vtedy som si do svojho bytu objednala nové svetlá. To bol začiatok toho, ako sa mal z môjho nudného bytu stať domov, do ktorého sa budem tešiť. Samozrejme, že som to s objednávaním vecí prehnala, preto som musela veľkú kopu zrušiť a začať zase od začiatku. Rozhodla som sa, že prvá väčšia vec, ktorú si kúpim, musí zaujať všetkých návštevníkov na prvý pohľad. Zároveň však musí byť aj praktická.

skkleněné dveře

Po dlhom rozmýšľaní som sa rozhodla pre sklenené posuvné dvere. Vedela som, že presne toto je to, čo môj byt nevyhnutne potrebuje. Je to originálne, moderné a okrem toho opticky rozširuje priestor. Navyše som si mohla vybrať z rôznych možností, čo som naozaj ocenila. Tento kúsok vo svojom domove bude milovať určite každý.