.


Čoskoro tu bude jar a konečne dlhšie dni plné slniečka, ktoré nás budú lákať von. Už môžete pokojne vysadiť vitamín D, pretože si ho pôjdete nabrať pekne von na čerstvý vzduch. Už teraz po ranu a na večer je počuť spev vtákov, ktorí sa postupne vracajú domov a budú si tu chcieť nájsť partnera a zahniezdiť. Na medziach sa objavujú prvé snežienky a bledule a my vieme, že jednoducho jar je už za dverami. Neviem ako vy, ale ja túto dobu jednoducho milujem. Dni sú teplejšie a presýtené mnohými vôňami. Nepotrebujete ani parfum.

svatební nehty

Okrem výmeny šatníka by ste sa mali pozrieť aj na stav vašej pleti a nechtov, ktoré určite volajú po obnove. Rozhodne nezaškodí, keď si dáte tú prácu a doprajete si vitamínovou kôru pre celé vaše telo. Alebo si môžete zájsť do salónu a na profesionálne ošetrenie.

Pokiaľ máte bohužiaľ tú smolu a vaše ruky majú mnoho nedostatkov, môžete napríklad vyskúšať gelové nechty, vďaka ktorým dodáte celému svojmu zovňajšku ten správny šmrnc. Nemusíte sa ničoho báť, veď v salónoch sú veľmi profesionálny a splnia vám takmer každé želanie. Navyše je veľmi príjemné nechať sa hýčkať a akonáhle vyjdete budete si pripadať skutočne krásna.
Sú síce náhradou prírodných, ale ak sa vám vaše nechty lámu, štiepia alebo majú nepeknú farbu, prečo si nevytvoriť maliarsku paletu vhodnú obdivu?

.

Zo začiatku by som odporučila návštevu salónu a až odpozorujete celý proces, môžete si trúfnuť aj na domáce štúdio. V tom prípade je potrebné si zistiť, čo všetko si budete musieť zaobstarať pre ich aplikáciu.
Kozmetika proste vie zázraky a aj vy môžete mať perfektnú manikúru.

manikůra

Gelovky vyzerajú jednoducho prirodzene!

Vaše ruky majú pod nimi šancu dýchať a domáca modelácia nie je až tak zložitá. Niekedy sa hodí aj dobrý tip od vašej kamarátky, ktorá má už osvedčenú manikérku, ktorá to s gelovkami naozaj vie a vytvorí vám tak na rukách malý zázrak. Nemusíte sa tak báť ich praskania alebo nežiaducich mykóz. Navyše gél nezapácha, takže nebudete musieť vôbec vetrať. Najpríjemnejší je výber tvaru, farby a ozdôb.

Doprajte si ten luxus mať naozaj výstavné ruky!

V hlavnej úlohe zdobenie
5 (100%)2
.