Čoskoro tu bude jar a konečne dlhšie dni plné slniečka, ktoré nás budú lákať von. Už môžete pokojne vysadiť vitamín D, pretože si ho pôjdete nabrať pekne von na čerstvý vzduch. Už teraz po ranu a na večer je počuť spev vtákov, ktorí sa postupne vracajú domov a budú si tu chcieť nájsť partnera a zahniezdiť. Na medziach sa objavujú prvé snežienky a bledule a my vieme, že jednoducho jar je už za dverami. Neviem ako vy, ale ja túto dobu jednoducho milujem. Dni sú teplejšie a presýtené mnohými vôňami. Nepotrebujete ani parfum.

svatební nehty

Okrem výmeny šatníka by ste sa mali pozrieť aj na stav vašej pleti a nechtov, ktoré určite volajú po obnove. Rozhodne nezaškodí, keď si dáte tú prácu a doprajete si vitamínovou kôru pre celé vaše telo. Alebo si môžete zájsť do salónu a na profesionálne ošetrenie.

Pokiaľ máte bohužiaľ tú smolu a vaše ruky majú mnoho nedostatkov, môžete napríklad vyskúšať gelové nechty, vďaka ktorým dodáte celému svojmu zovňajšku ten správny šmrnc. Nemusíte sa ničoho báť, veď v salónoch sú veľmi profesionálny a splnia vám takmer každé želanie. Navyše je veľmi príjemné nechať sa hýčkať a akonáhle vyjdete budete si pripadať skutočne krásna.
Sú síce náhradou prírodných, ale ak sa vám vaše nechty lámu, štiepia alebo majú nepeknú farbu, prečo si nevytvoriť maliarsku paletu vhodnú obdivu?

Zo začiatku by som odporučila návštevu salónu a až odpozorujete celý proces, môžete si trúfnuť aj na domáce štúdio. V tom prípade je potrebné si zistiť, čo všetko si budete musieť zaobstarať pre ich aplikáciu.
Kozmetika proste vie zázraky a aj vy môžete mať perfektnú manikúru.

manikůra

Gelovky vyzerajú jednoducho prirodzene!

Vaše ruky majú pod nimi šancu dýchať a domáca modelácia nie je až tak zložitá. Niekedy sa hodí aj dobrý tip od vašej kamarátky, ktorá má už osvedčenú manikérku, ktorá to s gelovkami naozaj vie a vytvorí vám tak na rukách malý zázrak. Nemusíte sa tak báť ich praskania alebo nežiaducich mykóz. Navyše gél nezapácha, takže nebudete musieť vôbec vetrať. Najpríjemnejší je výber tvaru, farby a ozdôb.

Doprajte si ten luxus mať naozaj výstavné ruky!