Kondíciu je nutné si udržiavať či máme 20 alebo 70 rokov, pretože len vitálny človek dokáže ešte aj vo vyššom veku samostatne fungovať, byť zdravý a sebestačný a zároveň myslieť pozitívne. To všetko má na svedomí športovanie, pohyb, ktorý je základom kvalitného života bez nejakých vážnych zdravotných ťažkostí. Ruka v ruke s ním však musí kráčať aj zdravá strava.

Človek musí byť stále aktívny

Bunky nášho tela potrebujú koenzým Q10 na to, aby dokázali vyrábať energiu, sú závislé od jeho dostatočného prísunu, čím podporujú celkovú fyzickú kondíciu a udržiavajú ju. Počas športovania alebo inej fyzickej aktivity však dochádza k zvýšenému výdaju energie svalov, a tú treba spätne doplniť, no problém s prísunom malého množstva energie nastáva pri vysokej intenzite aktivít rozličného druhu, a to môže mať aj vážnejšie následky.

Starnúci organizmus človeka stráca schopnosť vyrábať si koenzým Q10 sám a v dostatočnom množstve, a preto je vhodné už od veku 30-tich rokov ho dopĺňať do organizmu, aby si telo udržalo zdravé srdce, a tiež aj normálne hodnoty krvného tlaku. Na tento účel exitujú aj doplnky výživy s názvom CARSICO STAR, ktorý okrem spomínaného koenzýmu Q10 obsahuje aj vitamín E a L-karnitín. Vitamín E je známy ako anitoxidant a L-karnitín zasa ako prírodný derivát s podporou funkcie srdca.

Výživa z prírodných zdrojov

CARSICO STAR sa predáva vo forme toboliek, ktoré pomáhajú znižovať únavu, bunkám dodávajú energiu, naše srdce podporujú tým správnym spôsobom, majú výborné antioxidačné účinky a vo všeobecnosti sú carsico star vhodnou alternatívou na posilňovanie vitality a imunity organizmu. Odporúča sa užiť iba dve tobolky denne, toto množstvo neprekračovať, doplnok nie je vhodný pre deti, ale nemali by ho užívať ani matky, ktoré dojčia či tehotné ženy. V žiadnom prípade tieto doplnky výživy nie sú náhradou za pestrú čerstvú stravu, ale slúžia na doplnenie výživných látok, ktoré si telo samo nevyrába alebo iba vo veľmi malom množstve, ale potrebuje ich.