Určite ste sa stretli s obdobím, kedy vaša pleť nevyzerala najlepšie. Obdobie v puberte či starnúca pleť si vyžadujú ešte väčšiu starostlivosť ako bežné umytie a nanesenie krému. Najmä vo vyššom veku, kedy pleť stráca pružnosť a elasticitu a na pokožke už vidieť vrásky je tá najlepšia voľba používať sérum na pleť Amourdeadsea.

pleťový krém

Sérum je určené pre jemnú pokožku. Zloženie je navrhnuté špeciálne proti starnutiu. Obohatené je o Omega 3 a 6 kyseliny, minerály prírodného charakteru, vitamíny E, B a antioxidanty. Tieto zložky sú potrebné pre správnu výživu pleti. Len zdravá pleť zvnútra bude vyzerať zdravo aj na povrchu. Pre mladistvý, svieži vzhľad sú dôležité kolagén a kyselina hyalurónová. Kolagén a kyselina hyalurónová sú bežnými zložkami našich buniek, no časom sa z tela vytrácajú, čo spôsobuje ochabnutie pleti a stratu pružnosti. Práve kolagén a kyselina hyalurónová by mali byť prijímané v dostatočnom množstve aby zabezpečili stratenú elasticitu. Dôležitá je tiež olejová zložka. Sérum na pleť Amourdeadsea je bohatý na ovocný olej z rakytníka a argánový olej. Olejček výborne hydratuje pokožku čím vyzerá zdravšie a plná energie. Sérum je vhodné aj pri boji s pigmentovými škvrnami a stimuluje metabolické funkcie. Sérum sa na rozdiel od krému lepšie vstrebáva a pôsobí dlhodobo.

pleťové sérum

Aplikácia pleťového séra je jednoduchá. Každý večer na odlíčenú pokožku vmasírujte pár kvapiek kvalitného séra a nechajte cez noc pôsobiť. Sérum obsahuje všetky potrebné zložky a používanie ďalších nočných krémov už nie je nutné. Vhodné je však účinok séra podporiť pravidelným používaním kolagénovej masky, prírodného mydla či ľahkého prírodného olejčeka. Rozjasňujúce liftingové sérum na tvár so zlatom a kyselinou hyalurónovou je dôležitým kozmetickým prípravkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnom rade starostlivosti o pleť.