Návšteva masážneho salóna nemusí automaticky znamenať, že máme zdravotné problémy a na masáž nás odporučil lekár. Existujú totiž aj erotické masáže, a tie si naordinujeme sami, keď cítime, že potrebujeme zmenu či prežiť niečo nové a vzrušujúce. Sex už dávno nie je tabu, berieme ho ako každú inú službu, a tak sa postupne odvažujeme „ochutnať“ aj nepoznané.

Masaz

Tantrická masáž je služba, ktorú poskytujú v erotických salónoch na celom Slovensku. Objednať sa na ňu je možné prostredníctvom internetu, keď si v pohodlí domova premyslíte, čo chcete prežiť, ktorú z masáží by ste radi vyskúšali a ktoré z dievčat by s vami malo stráviť čas. To všetko, vrátane času návštevy si objednáte vopred minimálne jednu hodinu. V salóne vás v stanovený čas bude čakať tantra dievča v príjemnej atmosfére, ktorú podporí exotická vôňa a hudba. Najprv vám ponúknu čaj alebo kávu na privítanie, potom vás poprosia, aby ste si dali sprchu, a následne vás prezlečú do sárongu. Po týchto úkonoch už môže začať samotná masáž na základe vášho výberu pri objednávaní.

masáž tela

Do salóna sa však neobjednávajte, ak máte zdravotné problémy, kožné choroby alebo ste pod vplyvom omamných látok či alkoholu. Ide totiž o zdravie a 100% hygienu, ktorú sa snažia v salónoch dodržiavať. Dievčatá pracujú veľmi diskrétne, takže všetko, čo sa v salóne odohrá, zostáva tam. Sú veľmi šikovné, na vaše uspokojenie používajú aj iné časti tela ako iba ruky, masírujú aj nohami, prsiami a zapájajú aj ústa či dokonca celé telo. Podľa toho, či chcete klasickú masáž, body, dark či masáž lingamu alebo niektorú z množstva ponúkaných, sa zapájajú do masáže a snažia sa o to, aby ste ju prežili čo najintenzívnejšie. Do niektorej sa dokonca môžete zapojiť aj vy, zážitok bude o to vzrušujúcejší.

Po skončení rituálu sa môžete opäť osprchovať a pár minút zrelaxovať, aby ste všetky prežité okamžiky spracovali, potom sa s vami rozlúčia malým darčekom a tradičným pozdravom „namaste“.