Hovorí sa, že najdôležitejšie v živote je milovať samých seba. Ak to tak nie je, potom nedokážeme dostatočne lásku prijímať od iných ľudí. Inak to nie je ani v oblasti vzťahov. Muži jednoducho milujú ženy, ktoré milujú samé seba. Poďme sa teda pozrieť podrobnejšie na to, prečo je to tak. Za všetkým stojí naše sebavedomie.

romance

Ženy s nízkym sebavedomím nelákajú mužov natoľko ako tie, ktoré ho majú vyššie. Prečo je to tak? Jednoducho ich nebaví stále ich presviedčať o tom, aké majú kvality a že sa im naozaj páčia. Každá z nás by si mala uvedomovať svoje kladné aj záporné stránky. Samozrejme nič netreba preháňať, ani príliš vysoké sebavedomie nie je pre mužov atraktívne.

Čo znamená milovať seba? Znamená to prijať sa také aké naozaj sme. Prestať sa hrať na niekoho iného alebo sa zbytočne klamať. Znamená to prijať našu povahu, výzor a všetko ostatné. Prijať ako rozprávame, smejeme sa, ako sa správame keď sme nahnevané a dokonca aj, že máme zopár kíl navyše. Predstavu dokonalej štíhlej ženy sme si vytvorili my samé. Považujeme to dokonca za ideál krásy. Mužom na tom vôbec nezáleží, každému sa predsa páči niečo iné.

Niektoré veci nedokážeme zmeniť ani veľkým úsilím ale musíme veriť, že príde niekto kto tieto naše nedokonalosti bude milovať. Musíme však začať najprv milovať seba a svoje nedostatky. Netrápiť sa tým a neriešiť zbytočnosti. To všetko sa odrazí aj na našom správaní. Ak žena pozná svoje kvality, tak vyžaruje zo seba úplne inú energiu.

pár

Muži majú radi sebavedomé a samostatné ženy. To ich na nás láka úplne najviac. Preto je dôležité mať vlastné záľuby a aktivity, venovať sa samej sebe. Nie je nič horšie ako prispôsobovať sa úplne mužom. Takéto správanie ich môže iba odradiť. Ak si nevážime seba, nebude si nás vážiť ani nikto iný. Práve preto by sme mali zmeniť prístup a začať pracovať na prijatí svojich chýb.