Najmä prepravcovia poznajú a oceňujú výhody modernej prepravy aj vrátane možností obalových materiálov. Zákazníci si to takisto uvedomujú, veď cena za doručenie je na ich pleciach.

envelopes-5293354_640

Aj preto sa papierové kartóny a obaly pomaly vytrácajú, ich požiadavky na priestor, ich nestála odolnosť a pevnosť a ich zložitá manipulácia vytvorila možnosti pre moderné, ekonomické a ekologické spôsoby zasielania tovaru pomocou obálok rôznych veľkostí.

K obľúbeným a často využívaným patria aj spoľahlivé bublinkové obálky, ktoré sú súčasťou výhodnej ponuky bublinková obálka cena.

Práve pomer cena za kvalitu je jedným z faktorov, ktorý určuje výber vhodného obalového materiálu a práve bublinková obálka je vhodnou voľbou nielen pre domácu, ale aj zahraničnú prepravu, kde sú nároky na priestor mimoriadne dôležité z hľadiska ceny.

Ponúkaná bublinková obálka je patent za ktorý nezaplatíte veľa, ale veľa vďaka nej získate. A to najmä pevnosť, odolnosť voči všetkým vplyvom aj vrátane vlhkosti, tlaku, oderu a tvarovú stálosť aj pri viacerých manipuláciách, ktoré sa vyskytujú najmä počas medzinárodnej prepravy.

Bublinková obálka je dnes bežnou súčasťou na pracovisku, v domácnosti, v online obchodoch, v zásielkových službách a v mnohých iných prevádzkach.

Má niekoľko unikátov – pevnú a odolnú vonkajšiu vrstvu z papiera a polyetylénu, jedinečnú vnútornú fóliu z bubliniek plnených vzduchom a bezpečné uzatváranie pomocou pevnej plastovej fólie, vďaka ktorej je zásielka chránená a pevne uzatvorená.

bubble-wrap-316133_1280

Ponúkané rozmery sú vhodné na zasielanie textilu, tlačovín, ale s obľubou sú využívané aj na zasielanie krehkých a citlivých predmetov ako napríklad sklo, bižutéria, porcelán alebo šperky.

Ich povrchová vrstva je v ponuke biela, čierna alebo pútavá v tzv. holografickej úprave, ktorá vytvára trblietavý efekt obálky a vďaka ktorej si vytvoríte imidž originálneho zasielania tovaru.

Ponuka Vám ukáže výhodný pomer ceny za kvalitu a posilní Vašu dôveryhodnosť u zákazníkov.