Každý z nás si zaslúži občas nejaký zážitok. Zažiť niečo zábavné alebo relaxačné, možno unikátne. A ideálne to, na čo cítime, že máme už dlhší čas chuť. Dávnejšie som niekde čítal, že ak človek nasleduje svoje priania, uvoľňuje sa tým jeho myseľ a vzniká miesto pre nové nápady a myšlienky, teda jeho myseľ je produktívnejšia a človek zároveň šťastnejší.

Mozog, ukazovák

A samozrejme je to aj o fakte, ktorého sme si vedomí všetci, že tak, ako si človek plní svoje povinnosti, musí si dopriať aj odpočinok, zábavu a ideálne mať niečo, pri čom sa jeho myseľ dokonale zregeneruje. Je to veľmi potrebné a opäť to následne speje k lepšej produktivite myslenia.

Odpočinok si pritom zaslúži aj našej telo, ktoré je zasa vystavované fyzickým tlakom, únave a možno aj bolestiam. Tiež vieme, že telo je organické a stačí málo, aby začalo vypovedať nejakú poruchu. S telom je myseľ prepojená a vieme, že s týmito súčasťami je prepojená tiež sexuálna energia.

Uveďme si príklad a poviem to z môjho pohľadu, teda z pohľadu muža (no ženy to možno vidia podobne). Že sexualita dokáže mať silnú moc a niekedy v podstate stačí, ak zbadáte alebo ste dokonca v kontakte so ženou, ktorá sa vám veľmi páči a vtedy aspoň nachvíľu odchádzajú všetky zlé myšlienky preč. Človek sa behom sekundy začne cítiť lepšie alebo veľmi príjemne, a to dokonca aj vtedy, ak danú ženu dostatočne nepozná, ale je mu sympatická už na prvý pohľad. A o tom je vlastne sexuálna príťažlivosť.

  • Pointou tu však je, že sexuálna energia v nás rozhodne vyvoláva citeľne príjemné pocity.

Sexi žena

A na tomto fakte stavia erotic massage bratislava, teda erotické a tantrické masáže, ktoré k dosiahnutiu pohodlia, uvoľnenia, relaxu, načerpania nových síl a dokonca liečby, využívajú práve sexuálnu energiu a prácu s ňou, to jest senzuálne dotyky po celom tele vrátane intímnych partií.

  • Tantra salóny poskytujú bohatú ponuku senzuálnych masáží, z ktorých je možné vyberať konkrétne praktiky, nie sú obmedzené iba na klasický postup.