Viete, na čo by ste nemali pred svadbou zabudnúť? Predsa na tlač a následné rozoslanie svadobných oznámení. Ich objednanie dnes ľahko vybavíte aj cez internet, svadobné oznámenia Graphicsoul.sk sa postarajú o to, že si ich môžete nechať zhotoviť prehľadne a s motívom presne podľa vašich predstáv.

Motív, obrázok

A že je z čoho vyberať, takéto oznámenie vyrobené na mieru môže mať skutočne veľa podôb. Môže byť pestré, moderné, nápadité a humorné, ale takisto „konzervatívnejšie“ a teda s pomerne jednoduchým, no tradičným a sympatickým motívom či textom. Je to v konečnom dôsledku len na vás a na parametroch, aké si pri objednávaní oznámení zvolíte vďaka online nástrojom.

  • Všeobecne by sa štýl, motív a vzor oznámenia mal prispôsobiť duchu svadobnej hostiny a možno tomu, akú/akého vás poznajú vaši blízki, teda pozvaní hostia. Od niekoho sa možno očakáva trošku toho humoru, od iného zas solídnosť, atď.

Svadba, nevesta a ženích

Čo je tu ale pre všetkých rovnako dôležité, to je obsah svadobných oznámení, ktorý by mal vecne informovať o tom, čo sa nimi vlastne oznamuje.

Teda pod takýmito stručnými, no vecnými informáciami si predstavíme predovšetkým meno nevesty a ženícha. Niekto v takomto prípade zvolí iba krstné mená, hoci je výstižnejšie, ak sa pridajú aj priezviská.

Čo sa s nimi oznamuje- teda aj keď môže byť oznam poetickejší, musí byť z neho každému jasné, že ide o svadbu týchto dvoch ľudí a konkrétnejšiemu spolku pozvaných, ktorí budú pozvaní aj na svadobnú hostinu, by sa malo dať takisto najavo, že sú pozvaní aj na túto a sú tam srdečne očakávaní.

Potom by tam nemali chýbať presnejšie údaje a dátume, čase a mieste konania svadby, to sú veľmi dôležité faktory účasti a pri nejasných či dokonca žiadnych údajoch by pochopiteľne prišlo k nepochopeniu a s pozvanými by ste sa nestretli.

Pridať sem môže aj informácie o plánovanom priebehu či atraktívne zapôsobí aj konkrétna zmienka o svadobnom menu.