Keď ste sa začali zaujímať o kryptomeny, je jasné, že vás asi najpravepodobnejšie zaujíma to, ako by ste na nich mohli zarobiť. Každý chce predsa zarábať a vy určite nebudete žiadna výnimka, no nemáme pravdu? Napriek tomu, že by ste chceli na kryptomenách zarobiť, veľmi pravdepodobne si uvedomujete, že to teda nebude prechádzka ružovou záhradou. Ak niečo naozaj nie je jednoduché, tak práve zarábanie na kryptomenách. Potrebujete k tomu naozaj veľmi veľa vecí a jednou z nich je nespochybniteľne počítač. A to nie len tak nejaký. Potrebujete naozaj veľmi výkonný počítač, aby uniesol všetko, čo sa vám teraz chceme povedať. Ale nie. V prvom rade by mal uniesť program, ktorý potrebujete na to, aby ste mohli ťažiť.

penízky

MÔŽEM AJ JA ŤAŽIŤ KRYPTOMENY?
Samozrejme, že môžete. Čisto teoreticky by to mohol robiť každý. Ale na to potrebujete v prvom rade dobrú vstupnú investíciu a taktiež program gpu miner. Práve ten vám zaručí presne to, čo naozaj potrebujete. Chcete vedieť, čo to vlastne je? Bez toho sa jednoducho nepohnete, pretože iba s tým môžete skúsiť vyťažiť nejakú tú kryptomenu. A čo ďalej? Ďalej by ste sa mali v prvom rade radiť s tými, ktorí už poznajú nejaké tie tipy a triky.

počítač

OPLATÍ SA ŤAŽIŤ BITCOIN?
Ťažko povedať. Niektorí ľudia tvrdia, že sa to už absolútne neoplatí, pretože sa k tomu dá dostať len veľmi ťažko. Iní zase hovoria, že nie je potrebné hádzať flintu do žita. My tvrdíme, aby ste sa držali v prvom rade svojich vlastných rozhodnutí. Ak si nie ste istý, tak môžete pokojne zvoliť inú kryptomenu, v ktorej sa budete ľahšie orientovať, ale budete z nej mať pocit, že dokážete niečo zarobiť. Nikto vám predsa nekáže, aby ste sa orientovali iba na Bitcoin. Môžete skúsiť aj niečo úplne iné, niečo, čo má svoj vlastný potenciál. Všetko je to predsa iba na vás. A vy najlepšie uvidíte, čo a ako.