Pre pridávanie príspevkov na internete neexistujú žiadne mantinely, ľudia sa vybláznia a niektorí ponúkajú tie najčudnejšie a najbizarnejšie služby. Dokonca ich upodozrievame z toho, že súťažia v tom, kto vymyslí tú najväčšiu hlúposť.

úplněk

Pred časom letela stránka „milliondollarhomepage“, ktorá ponúkala na predaj reklamné pixely v cene 1 dolár za pixel. Dokopy ich predali milión a majiteľ firmy sa tak stal milionárom. Úspech stránky bol veľký, takmer vždy bola vypredaná. V nedávnej dobe zožala úspech stránka, na ktorej ste mohli „vytrúbiť“ prezidenta Trumpa. Zaznamenala 600 tisíc vytrúbení.

  • Potato Parcel

Stránka, ktorá nám v živote chýbala! Myslíme to, samozrejme, ironicky. Potato Parcel, web, ktorý náš nudný život určite osvieži. Ponúka službu, vďaka ktorej môžete komukoľvek na svete poslať odkaz alebo fotografiu na zemiaku! Táto pošta vás vyjde na 10 až 15 dolárov, špeciálna akcia je „valentínsky zemiak“, no bol by hriech to nevyužiť.

  • Prenájom kozy

Techniku, ktorá znečisťuje ovzdušie a robí hluk teraz máte možnosť nahradiť kozou! Áno, čítate správne, prenajmite si kozu, tá namiesto kosačky pokosí váš trávnik. Urobí tú istú službu a ešte je k tomu aj ekologická. Výhodné, nie?

  • Sloní trus

Stránka je funkčná už pár rokov. Službu ponúka firma, ktorá začala donášať len sloní trus, ale do dnešných dní sa jej ponuka rozrástla o ďalšie produkty. V ponuke má papuče alebo batoh v tvare hovna, na Valentína si môžete objednať vankúšik alebo masku na tvár takisto v takom tvare.

  • Pozemky na Mesiaci na predaj

The Lunar Registry je názov tejto stránky a ponúka lunochod rozparcelovanú pôdu na Mesiaci pre jednotlivých záujemcov. Jeden aker pôdy vás vyjde asi na 30 dolárov, ale je možnosť získať množstevnú zľavu.

kozy

  • Omnipresenz

Hovoríme o španielskom startupe, ktorý vyberá ľudí a zmení ich na Avatarov. Umiestnia im na telo kameru, a tak sa aj vy môžete stať súčasťou diania a dávať im príkazy, čo majú urobiť. V súčasnosti však služba dočasne nefunguje.