Ak niečo skutočne nemám rada, tak ľudí, ktorí plačú, že nemôžu schudnúť. Prečo sa na to stále sťažujú? Áno, tiež som patrila k nim. Bola som uhundraná, stále som bola vzťahovačná a snažila som sa dať všetkým najavo, že som pribrala. Dôležité však je, že som sa rozhodla konať. Ono to totižto nie je len tak, snažiť sa schudnúť. Musíte sa rozhodnúť, že schudnete. Inak to nepôjde. Inak budete stále pri tele a stále sa nebudete cítiť dobre.

zelenina

Ako som schudla:
Bola som typické dievča. Bola som naozaj veľmi štíhla a myslela som si, že taká budem až do konca svojho života. Stále som jedla, čo som chcela a vôbec som nerozmýšľala nad tým či by som mala alebo nemala jesť. Vôbec ma to netrápilo a zjedla som úplne všetko, na čo som mala chuť. Prečo by som sa aj mala obmedzovať? Chutilo mi, tak som sa rozhodla, že budem jesť. Zlom však prišiel. Možno nie tak skoro, akoby čakali niektorí ľudia, ale prišiel. A nastal vtedy, keď som porodila.

Keď som porodila, začali mi stresy. Moje dieťa bolo skutočne veľmi hyperaktívne a ja som nevedela, čo s ním mám robiť. Stále som behala a vydala som veľa energie.

břícho

Čo by niektorí ľudia určite považovali za plus. Ja som však nemala, kedy jesť. Jedla som až večer, vtedy, keď môj syn zaspal. Dovtedy som skutočne nemala ani trochu času. A to bola chyba. Večer som sa prejedla všetkého, čo mi počas dňa chýbalo a dostavila sa obrátená reakcia. Človek si nemôže udržať váhu, kým neje pravidelne. Z môjho „nočného vyžierania“ sa stal zvyk, až kým som neobjavila spalovac tukov. Tým mojím bola káva na chudnutie. Snažila som sa začať jesť viac pravidelne, no moje telo bolo navyknuté na to, že jem len večer. A práve to ma veľmi hnevalo a nevedela som sa toho zbaviť. Vďaka tomuto som úplne prestala a nemala som chuť na jedlo večer. A keďže som večer nejedla, moja váha sa dostala do normálu. Kíl mám síce stále viac ako predtým, ale aj tak som spokojná.