Doma sedíš na gauči, už poriadne ani nevieš, ktorú epizódu z porna by si si mal vybrať. Tak preberáš a nakoniec pri tom stráviš niekoľko hodín. Len vyberaním a ani si sa poriadne neuspokojil. Nič nenahradí teplo ľudského vnútra a tvoja ruka rozhodne nie. Jedine, keď si ju prisadneš, tak máš možno pocit, že je to niekto iný, ale inak stále vieš, že si to ty, kto sa sám seba dotýka. Pocity nikdy nebudú také verné ako keby to bol niekto iný.

women-3668447_1920

Čo bude ešte ďalej?

Tak si kúpiš umelú vagínu a strkáš svoj poklad do nej. Stále je to však len kus plastu, do ktorého sa urobíš. Tým to hasne. Možno ešte vyskúšaš umelú anču, veď tá aspoň bude imitovať ľudské telo dôverne ako ho poznáš. Stále to však nebude to pravé ľudské telo, ktoré by si potreboval na uspokojenie. Niečo tomu chýba. Tá živosť, to teplo, ktoré vyžaruje ľudský potomok. Také niečo sa nedá kúpiť. Môžeš nalubrikovať koľko chceš i tak to nebude ten pocit, ktorý by si mal dosiahnuť pri spojení dvoch tiel. Taký pocit nenahradí snáď nič z týchto dostupných možností sebauspokojenia. Snažia sa, ale nejde to.

woman-3569848_1920

Ako pokračovať?

Keď ti už došli nápady na všetky možné verzie sebauspokojenia a už ťa vlastne nič neuspokojuje tak ako by si si prial, tak Erotický privát Privatportal je tu pre teba. Pravé ľudské telá nadržané práve na teba. Zasunieš a hneď budeš mať úplne iný pocit, ktorý sa nebude dať porovnať s pocitom, keď si si to robil doma sám. To vnútro je úplne iné a je to iný pocit. Nenahraditeľný. Viac sa už nebudeš chcieť uspokojovať doma sám, keď môžeš zájsť tam a uspokojiť svoje túžby tak ozajstne ako si to zaslúžiš. Nedá sa to porovnať s tým, keď si si ho strkal niekam do umelej vagíny, ktorá bola studená, nekĺzala a ani vábne nevyzerala. Teraz môžeš zažiť vrchol svojho blaha na nahom ľudskom tele. Na ňom, pod ním, v ňom, v akýchkoľvek polohách, aké si vymyslíš. Veď to je raj na zemi.