…………..Tento smartphon si získal prívlastok prvý na svete vo viacerých smeroch. Tento smartphon ponúka FullHD displej ale jedná sa skôr o napodobeninu Infinity displeja ktorý mal aj napríklad Samsung. Pomer displeja k telu displeja je 90 % a bude sa jednať o displej Sharp 18:9 . Disponuje teda zo 6 palcový displejom s rozlíšením 1440 x 720 pixelov a celé sklo bude chrániť Gorila Glass 4. O výkon sa postará osemjadrový 2.3 GHz procesor MediaTek Helio so 4 gigovou pamäťou rám.
iphone v ruke
Pre hry , aplikácie , hudby či iné súbory sa postará vnútorná pamäť 64 GB s reálne dostupnou 58 gigovou pamäťou. Ak by bola pamäť pre Vás pri mala môžete ju rozšíriť pomocou karty microSD až do 64 GB. Tento smartphon bude mať tiež dva snímače Sony IMX258 s rozlíšením 13 Mpx a na prednej strane bude selfie fotoaparát s 5-timi megapixelmi s funkciou skrášlenie fotografií. Ani tento smartphon sa bez batérie nespustí. Tá má neuveriteľných 5100 mAh s podporovať rýchleho nabíjania Pump Express 2.0, ktoré prebieha pri výstupe 12V/1.25A. UMIDIGI S2 dostáva operačný systém Android 6.0 Marshmallow no je aj pripravená aktualizácia na Android 7.0 Nougat.
nový Apple
Nebude ani chýbať plná podpora našich LTL sieti , Dual sim, Usb Typ C , a čítačka odtlačkov . Jediný problém bude pre audio Jacku ktorý sa na smartphone nenachádza. Bude sa dať ale tento problém vyriešiť pomocou redukcie vďaka ktorej pripojíte slúchadlá. Tento smartphon si môžete zakúpiť v dvoch farebných kombináciách a to buď v červenej alebo čiernej farbe. A teraz prichádza to najdôležitejšie – cena . Momentálna cena je 153 eur ak si ho objednáte teraz zo zahraničia s nižším poštovným. Keď vstúpi na európsky trh cena môže byť aj vyššia. .Tento smartphon prekvapil nájme so silnou batériou a sľubnou výdržou až na niekoľko dní s rýchlym nabíjaním. Tešiť sa ale môžeme aj na parádny výkon , či veľký úložný priestor. Vďaka týmto vlastnostiam môžeme tento smartphon zaradiť medzi vyššiu stredne triedu a prvú vlajkovú loď tejto značky . (Obrázky sú ilustračné) Miki………