Potraviny s príťažlivým a výstižným názvom Fresh sú známe svojim predajom zdravých bio produktov. Po novom ju môžeme navštíviť i v Prešove, konkrétnejšie v nákupnom centre Solivaria. Najnovšia pobočka obchodnej siete Fresh tu nesie názov Fresh Plus Supermarket.

chleba

•         Údajne nás prekvapí inovovanými a vylepšenými službami týkajúcich sa nielen výberu potravín, ale i samotného dizajnu interiéru, ktorý má pôsobiť na nových zákazníkov sympatickým, štýlovým a praktickým dojmom. Novú predajňu nájdeme v centre Solivaria, čiže blízko železničnej a autobusovej stanice s tým, že k dispozícii je i bezplatné parkovisko. Navyše sa vraví o následom budovaní kruhového objazdu.

Najvýznamnejšou službou predajní Fresh je najmä čerstvosť a kvalita zdravých bio produktov. Pobočka v Prešove je celkovo už 28. predajňou značky Fresh. Vo vnútri obchodu nájdete výber v podstate všetkých potrebných i lákavých potravín /pečivo, ovocie, zelenina, mäšo,…/ , do popredia záujmu zákazníkov sa dostávajú najmä bio farmárske výrobky. Pobočka má aj vlastnú pekáreň, vďaka čomu tu vždy natrafíte na čerstvé pečivové výrobky alebo chlieb.

Okrem širokej možnosti výberu rôznych potravín vás však príjemne osloví i zriadenie predajne na čele s jej novodobým dizajnom. Myslím tým napríklad fakt, že predajňa je v určitých častiach vyrobená z drevenných materiálov, ktoré ako vieme, pôsobia na človeka príjemným, voňavým a antistresovým dojmom.
•          Možno vás zaujíma i informácia, či zákazníci budú svedkami nejakých zľáv, akcií, či zákazníckych bodov alebo nejakého extra servisu.

pomeranč

Pri vašej prvej návšteve dostanete zľavu 1% z celkovej ceny nákupu. Môžete využiť i služby poradcov v prípade, ak potrebujete poradiť s nejakým receptom a dokúpením vhodných ingrediencií, či pokiaľ máte záujem začať sa zdravo stravovať a zišli by sa vám určité tipy či rady.