Svetlo je pre nás súčasťou každodenného života a takmer nikto si nevie predstaviť bez žiarovky v domácnosti život. Po vynáleze žiarovky sa na svete začala nová éra, ktorej súčasťou bol každý človek, pretože tento vynález bol vďačný pre všetkých. Ako sa však doba vyvíjala, prišli s ňou aj nové nápady na zlepšenie vtedajších klasických žiaroviek. Už niekoľko desiatok rokov je totiž jednotka na trhu medzi svetlami a žiarovkami práve LED. Ide o moderné osvetlenie, ktoré poskytuje veľké množstvo výhod a oproti klasickým žiarovkám sú jednoducho lepšie a atraktívnejšie pre potencionálnych kupcov.

led pasik

Medzi hlavné výhody led svietidiel https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla patrí najmä ich životnosť. Tieto žiarovky totiž vydržia omnoho dlhšie ako sme boli zvyknutý u ich predchodcov. To znamená, že ušetríte okrem peňazí aj cestu do obchodu. Okrem toho, led žiarovky neobsahujú žiadne nebezpečné látky, ktoré by mohli ohroziť životné prostredie. Teda keď ich vyhodíte, nevpustia do pôdy žiadne kovy ako je napríklad ortuť a podobne, čo je dobrou správou najmä pre našu ekológiu. Samozrejme, že s dobou na trh prišli aj nové dizajny lámp či svietidiel, takže je táto ponuka veľmi široká.

Okrem toho, v takýchto svietidlách máte viacero druhov farby svetla. Znamená to teda, že ak chcete navodiť doma atmosféru pokoja, vyberiete si žiarovku s teplou bielou farbou. Ak sa naopak chcete sústrediť, pracovať či učiť sa, je pre vás vhodná studená biela.

žiarovky

Medzi najobľúbenejšie led produkty patrí napríklad RGB led pásik, ktorý svieti na rôzne farby podľa výberu. K nemu dostanete aj malý diaľkový ovládač, s ktorým je používanie ešte jednoduchšie. Okrem toho sa veľmi často predávajú aj bodové svetlá určené či už na doplnkové svietenie alebo aj ako hlavný zdroj osvetlenia.

Výber led svietidiel je naozaj široký, a preto si budete mať z čoho vyberať aj vy.