»          Sú všade, a každého len otravujú. Čím viac sú reklamy z Bitcoinom zobrazované , tým stále viac a viac na ne klikáme. Virtuálna mena sa stala hitom internetu a prudko stúpala jeho hodnota pokiaľ nezískala veľké množstvo ľudí. Za všetko však môžu reklamy. Keby ich nemáme, ani nevieme že virtuálna mena známa pod menom Bitcoin existuje.

bitcon
 
»          Sociálna sieť Facebook sa však rozhodla že všetko čo sa týka okolo Bitcoinu zákaze a nebude sa zobrazovať žiadna reklama tejto meny. Teda môžeme povedať že reklamy tohto typu už neuvidíte na tejto sociálnej siete. Rapídne to ohrozovalo ľudí ktorý vkladali peniaze do tejto meny a na druhej strane aj Facebook stratil používateľov keďže ľudia chodil na stránky z Bitcoinom.
 
·         Nastáva veľká zmena v Tom že všetky tieto stránky budú Facebookom zablokované a nemali by sa zobrazovať ani v novinkách a ani v prieskumníku. Čiže ak budete hľadať stránky z Bitcoinmi na sociálnej sieti by ste ich hľadali márne. Ak teda chcete hazardovať môžete Bitkom vyhľadať na iných stránkach.
 
·         Na záver môžeme len dodať že konečne Facebook začal robiť pre ľudí niečo dobré. I keď to nie to čo práve ľudia chcú , no niekde začať musia. Bitkoin sú a vždy budú všade , až pokiaľ úplne nezmiznú. O úplne zmiznutie sa ako prvá postarala sociálna sieť Facebook ktorá chce úplne odstrániť Bitkoin zo svojej stránky. My už len počkáme kým sa tak nestane a budeme dúfať či sa Facebook naozaj postará o to aby sa Bitkoin vytratil z Facebooku.

obchod
 
·         Možno už bolo na čase e niekto začal niekto ísť po virtuálnej mene. Ako som už písal Bitcoin má neustále veľkú popularitu ale stále sú ohrozené Vaše peniaze ktoré vkladáte do tejto  meny, preto sa Facebook rozhodol že bude chrániť svojich používateľov a začal tým že bude blokovať všetky reklamy ktoré sa týkajú tejto meny . Či sa mu to ale podarí , zatiaľ nie je známe , ale budeme mu držať palce.