Aj vy radíte fotíte? Teda nemyslíme tým len profesionálne fotenie pomocou špeciálnej aparatúry, ale aspoň bežné fotky na svojom mobile. To má dnes rád asi každý a nie je nič jednoduchšie, ako spraviť snímku na smartphone. Lenže uspokojíte sa s tým, že táto snímka sa len uloží do pamäte zariadenia ako obyčajný obrázkový súbor?

Možno odpoviete, že áno. Ak si však uvedomíte, že najlacnejsia tlac fotografii je dnes k dispozícii aj online a celý proces je tak veľmi komfortný a praktický, možno vás to zaujme a nabudúce vás napadne, že tie najlepšie snímky si môžete dať ihneď vyvolať.

kamarátky, selfi

  • Nechať si z nich spraviť tie klasické fotografie alebo si z tých najlepších snímok nechať vyrobiť priamo fotoalbum. Alebo napríklad fotoobraz ako zaujímavú dekoráciu pre váš interiér.

Skrátka s vašimi obyčajnými obrázkovými súbormi sa dajú spraviť veľké veci, všetko vďaka profesionálnej tlači. Pointou týchto informácií ale je, že v takomto prípade nemusíte dať súbory, teda vaše zachytené digitálne fotky na flash disk alebo SD kartu a utekať do fotoštúdia, ale celý postup dnes zvládnete ľahko a pohodlne online.

  • Teda spravíte fotku, uložíte ju do mobilu a okamžite ju môžete „uploadovať“, resp. nahrať do online systému fotoštúdia, akým je napríklad Fotky za babku (.sk).

Okamžite z miesta, na ktorom sa nachádzate a trebárs aj z pohodlia vašej obývačky. Do online systému nahráte vami zvolené obrázkové súbory, zvolíte pri nich rozmery, formát a prípadne aj nejaké extra úpravy. Ak túto požiadavku vzápätí odošlete, do pár dní vám prídu vyhotovené krásne fotky.

fotky, ruka

Vyvolávanie a tlač fotiek je tak populárnou službou aj v súčasnosti, pretože sa technologicky prispôsobuje dnešnej pokrokovej dobe. A vieme, že vytlačená fotka je predsa len zaujímavejšia, než uložený súbor v mobile. Dnes stačí tak málo a vaše najlepšie zábery si môžete dať zvečniť… navždy.